Kurumsal

Kurumsal

Hakkımızda

Tepe Home Mobilya ve Dekorasyon Ürünleri Sanayi Ticaret A.Ş. 1997 yılında Bilkent Holding’e bağlı olarak kurulmuş, ülkemizde mobilya ve ev aksesuarı perakendeciliği alanında faaliyet gösteren ilk ve en büyük mağazalar zinciridir.

Kuruluşundan itibaren hızlı bir büyüme sürecine giren Tepe Home, ilk mağazasını 1998 yılında Bilkent Center Alışveriş Merkezi’nde faaliyete geçirmiş olup; bugün 8 mağaza 28 bayi 2 depo 1 fabrika ve 110.000 m2’yi aşan satış alanıyla faaliyet göstermektedir. Tepe Home’un faaliyet gösterdiği mağazaların 6’sı İstanbul’da, 2’si Ankara’da, birer tanesi ise İzmir, İzmit, Adana, Alanya, Çanakkale, Denizli, Diyarbakır, Elazığ, Eskişehir, Giresun, Uşak, Kayseri, Konya, Mersin, Tekirdağ,Trabzon, Samsun, Şanlıurfa, Malatya , Kütahya, Van, Hatay ve KKTC Lefkoşe’de bulunmaktadır.

Ülkemizde aynı mekân içinde ve büyük alanlarda her türlü ev ofis mobilyasıyla ev aksesuarının birlikte müşterilere sunulması uygulaması Tepe Home tarafından başlatılmıştır.

Geniş ürün yelpazesi

Tepe Home mağazalarında ana ürün grupları olarak mobilya ve ev aksesuarı yer almaktadır. Bir evin veya iş yerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip olan lider zincir marka; mobilya ve aksesuar ana grupları altında değişik beğenilere hitap eden çeşitli tasarımlarda ve geniş fiyat aralıklarında olmak üzere binlerce çeşit ürünü mağazalarında müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Mobilya ürün grubu; salon ve oturma odaları, yemek odaları, yatak odaları, çocuk odaları, bebek odaları, gömme dolap sistemleri, bahçe mobilyaları, mutfak masaları, TV üniteleri, cash and carry ürünleri, banyo dolapları, ofis mobilyaları ve mutfak gibi ana ürünleri içermektedir. Bu gruplar içinde değişik beğenilere hitap eden, farklı tasarımlarda ve fiyat aralıklarında çok sayıda ürün çeşidi yer almaktadır. Tepe Home, mobilya ürünlerinin çok büyük bir kısmını kendi üretim tesislerinde üretmekte ayrıca alanında uzmanlaşmış ve yüksek kalitede mobilya üreten diğer yerli ve yabancı tedarikçilerle de anlaşmaları bulunmaktadır.
Aksesuar ürün grubu ise mutfak aksesuarları, hediyelik eşya, tekstil, banyo aksesuarları, aydınlatma ve halı gibi ürünlerden oluşmaktadır. Tepe Home, aksesuar ürünlerini alanında tanınmış, belli bir kaliteye sahip yerli ve yabancı üreticilerden tedarik etmektedir.
Tepe Home mağazalarında ortalama 40.000 çeşit ürün teşhir edilmekte ve ürün yelpazesi her geçen gün daha da geliştirilmektedir. Tepe Home mağazalarında her zaman yeni trendlere uygun ürünler sergilenmektedir.

Tepe Home üretim tesisleri

Tepe Home mobilyalarının büyük bir kısmını kendi üretim tesislerinde üretmektedir. Tepe Home, modern teknolojiyle, çağdaş üretim tekniklerine ve Avrupa Birliği normlarına uygun bir biçimde üretim yapmaktadır.
Tepe Home üretim tesisleri, mobilyayla ilgili her türlü hammadde ve malzemeyi kullanabilecek ve işleyebilecek donanıma ve altyapıya sahiptir.
Tepe Home üretim tesislerinin esnek üretim yapısı sayesinde, özellikle döşemeli ürünlerde, müşterilerine çok farklı seçenekler sunulabilmektedir. Müşteriler, Tepe Home mağazalarında sergilenen yüzlerce koltuk modeli ve kumaş arasından diledikleri kombinasyonu kurabilmekte ve bu ürünler, çok kısa bir sürede üretilerek müşteriye teslim edilmektedir.