Kurumsal

İlk olarak 1969’da Hacettepe Çocuk Hastanesi’nin ahşap işleri ve mobilyalarının yapımı için Tepe Ağaç Metal ve Makina San. Ltd. Şti. olarak mobilya üretimine Bilkent Holding bünyesinde başlayan Tepe Home, şu anda 69.000 m² üzerinde çevre dostu üretim tesisleri ile, Türkiye'nin projelendirme, mobilya ve ev aksesuarı perakendeciliği alanında faaliyet gösteren ilk ve en büyük mobilya üreticisi ve mağazalar zinciridir.

Tepe Home, ev ve ofis mobilyaları dışında, projeli işler alanında Türkiye’de ve yurt dışında; otel, turizm kompleksi, eğitim binası, iş merkezi, konferans salonu, sağlık binası, havaalanı ve banka gibi büyük projelerin tüm dekorasyon ve tefriş çalışmalarını başarıyla gerçekleştirmektedir.


YARIM ASIRLIK ÜRETİM VE PROJELENDİRME DENEYİMİ


Mobilyalarımızı 49 yıllık tecrübemizle, modern teknolojiler kullanarak, her biri alanında uzman kadromuzla üretiyoruz.

BİRİNCİ SINIF MALZEME VE İŞÇİLİK


Tasarladığımız ürünleri, kusursuz bir işçilik ve birinci sınıf malzeme kalitesiyle üretip, bu malzemeleri yalnızca üst gruplarda değil, tüm ürünlerimizde kullanmaktayız.

GENİŞ ÜRÜN YELPAZESİ


Bir evin veya iş yerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip olmakla birlikte; mağazalarımızda ortalama 40.000 çeşit yeni trend ürün sergilemekteyiz.

ÇEVRE DOSTU ÜRETİM


Üretimlerimizi doğaya saygılı üretim tesislerimizde gerçekleştiriyor, ürünlerimizin çevre dostu olmasına dikkat ediyoruz. 

ÜRETİM TESİSLERİ


Tomruk’tan, Mobilya üreten tek entegre üretim tesisine sahip olarak, modern teknolojiyle, çağdaş üretim tekniklerine ve Avrupa Birliği normlarına uygun bir biçimde üretim yapılmaktadır.